Hakkımızda

1956 yılında kurulmuş olan MERVE TİŞÖRT 13 seneyi aşkın tecrübesi ve gücüyle sektöre her zaman yenilik getirmiştir.Turizim sektöründe üretim-ithalat ve ihracat yapmaktadır.Merve Tişört kurulduğu ilk günden bugüne hizmet ve ürün kalitesini daima ilk sırada tutmuş ve müşterilerine doğru ürünü zamanında ve en uygun fiyatla sunmak ilkesinden asla taviz vermemiştir.

 

Türkiye genelinde üretim ve satış haklarının sahibi olduğumuz  Merve Tişört Kalitesi ve rahatlığı konusunda büyük bir özen gösterdiğimiz kumaşlar, uzun ömürlü baskı kalitemizle bir araya gelince, giymekten asla sıkılmayacağınız muhteşem bir koleksiyon oluşuyor, size de dolabınızda yer açmak kalıyor.

 

Misyon - Vizyon

Firma olarak sürekli kendimizi geliştirerek Turizm Tişört pazarında modern ve yenilikçi, sürekli değişen trendlere uyumlu ve üretkenliği ile alışveriş dünyasında kaliteli ürünleri uygun fiyatlara siz değerli müşterilerimize sunmak başlıca amacımızdır. Bu ilkeler doğrultusunda  hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetinde iz bırakmayı hedefliyoruz.